Partits de la setmana

Secció femenina
BENJ. FEM CF MON FEMENÍ SANT ADRIÀ 16/02/2020 11:45h MPAL. DE LLERONA
ALEVÍ A FEM UD VILADECANS 16/02/2020 10:00h MPAL. DE LLERONA
ALEVÍ B FEM RETIRAT
ALEVÍ C FEM CE L'HOSPITALET 15/02/2020 11:15h MPAL. DE LLERONA
INF. A FEM FC GIRONA 16/02/2020 16:00h MPAL. TORRES DE PALAU
INF. B FEM ASSOC. ESP. MARTORELL 16/02/2020 10:00h MPAL. DE LLERONA
INF. C FEM UE MOLLET 16/02/2020 11:45h MPAL. DE LLERONA
JUV. A FEM CF SEAGULL BDN 15/02/2020 18:30h MPAL. DE MONTIGALÀ
JUV B. FEM APLAÇAT
JUV. C FEM OAR VIC 15/02/2020 15:00h ESTADI MPAL. TORRAS I BAGES (2)
SENIOR FEM CF PALAUTORDERA 16/02/2020 17:30h MPAL. FONT MARTINA
Secció masculina
ESCOLA FUND. ESPORTIVA MONTGAT 16/02/2020 11:15h MPAL. DE MONTGAT
PREBENJAMÍ A UE MOLLET 15/02/2020 11:15h MPAL. GERMANS GONZALVO 1
PREBENJAMÍ B EC GRANOLLERS 15/02/2020 10.30h MPAL. DE GRANOLLERS
PREBENJAMÍ C CF PARETS 15/02/2020 09:00h MPAL. JOSEP SEGUER
BENJAMÍ A EC GRANOLLERS 16/02/2020 09:00h MPAL. DE GRANOLLERS
BENJAMÍ B CF PALAUTORDERA 16/02/2020 10:00h MPAL. FONT MARTINA
BENJAMÍ C EC GRANOLLERS 15/02/2020 09:00h MPAL. DE GRANOLLERS
BENJAMÍ D CE LLINARS 15/02/2020 11:15h MPAL. DE LLERONA
BENJAMÍ E C. BELLAVISTA MILAN 16/02/2020 10:00h MPAL. DE CORRÓ D'AVALL
ALEVÍ A CF PONENT 15/02/2020 12:30h MPAL. DE PONENT
ALEVÍ B CF PONENT 16/02/2020 10:00h MPAL. DE PONENT
ALEVÍ C CF LLIÇA DE VALL 15/02/2020 09:30h MPAL. DE LLERONA
ALEVÍ D UE MOLLET 15/02/2020 09:30h MPAL. DE LLERONA
ALEVÍ E C. BELLAVISTA MILAN 15/02/2020 09.30h MPAL. DE CORRÓ D'AVALL
INFANTIL A UD LOURDES 16/02/2020 17:00h MPAL. DE LLERONA
INFANTIL B CF AMETLLA VALLES 15/02/2020 13:00h MPAL. JOSEP COSTA
CADET A EC GRANOLLERS 15/02/2020 19:00h MPAL. DE LLERONA
CADET B CF VILAMAJOR 15/02/2020 12:45h MPAL. DE LLERONA
JUVENIL A UE MOLLET 16/02/2020 19:15h MPAL. DE LLERONA
JUVENIL B CF VILAMAJOR 16/02/2020 12:45h MPAL. DE JOAN NICOLAU
SENIOR UE CANOVELLES 15/02/2020 16:30h MPAL. DE LLERONA
VETERANS AT. VILASSAR 16/02/2020 08:00h MPAL. DE VILASSAR DE MAR

Galeria

Xarxes socials