Partits de la setmana

Secció femenina
ALEVÍ A FEM SANT GABRIEL CD. 20/01/2019 10:15h CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ C.
ALEVÍ B FEM LA SALUT AE 19/01/2019 14:15h MPAL. PERE GOL
ALEVÍ C FEM PLANADEU EF 20/01/2019 09:30h MPAL. CAN DEU
INFANTIL A FEM SANTA SUSANNA AE 20/01/2019 10:40h MPAL. DE SANTA SUSANNA
INFANTIL B FEM MASNOU AT. 20/01/2019 09:30h MPAL. DE LLERONA
CADET F7 FEM BARBERA EF 20/01/2019 12:00h MPAL. ANTONI SERRA I PUJOL
JUVENIL A FEM LA ROCA PBB 19/01/2019 12:30h MPAL. DE LLERONA
JUVENIL B FEM VILASSAR MAR UE 20/01/2019 19:00h MPAL. DE LLERONA
JUVENIL C FEM GUINEUETA CF 19/01/2019 14:00h CEM LA GUINEUETA
SENIOR FEM PRADENC FC 20/01/2019 16:00h MPAL. DE LLERONA
Secció masculina
CADET A STA. PERPETUA UCF 20/01/2019 10:00h MPAL. CENTRE PACO NAVARRO
ESCOLA MASC CASTELLAR UE. 19/01/2019 10:45h MPAL. DE LLERONA
PREBENJAMÍ A ST. FELIU DE CODINES 20/01/2019 12:15h MPAL. DE LLERONA
PREBENJAMÍ B PARETS CF 19/01/2019 09:00h MPAL. JOSEP SEGUER
PREBENJAMÍ C LLINARS CE 20/01/2019 12:15h MPAL. DE LLERONA
BENJAMÍ A FOLGUEROLES 20/01/2019 11:00h MPAL. DE LLERONA
BENJAMÍ B MANRESA CE 19/01/2019 10:00h ZEM DEL CONGOST
BENJAMÍ C MONTMELÓ UE 19/01/2019 10:45h MPAL. DE LLERONA
BENJAMÍ D MOLLETENSE UD 20/01/2019 09:30h MPAL. DE LLERONA
BENJAMÍ E PALAU SOLITA FC 20/01/2019 11:00h MPAL. DE LLERONA
ALEVÍ A MOLLET CF 20/01/2019 10:00h MPAL. GERMANS GONZALVO
ALEVÍ B FRANQUESES CF 19/01/2019 09:00h MPAL. DE CORRÓ D'AVALL
ALEVÍ C VILAMAJOR CF 19/01/2019 10:00h MPAL. JOAN NICOLAU
ALEVÍ D FRANQUESES CF 20/01/2019 10:15h MPAL. DE CORRÓ D'AVALL
INFANTIL A LLINARS CE 20/01/2019 13:30h MPAL. DE LLERONA
INFANTIL B LA LLAGOSTA CD. 19/01/2019 09:00h MPAL. DE LLERONA
CADET A PALAU SOLITA FC 19/01/2019 19:00h MPAL. DE LLERONA
CADET B DESCANS
JUVENIL A CASTELLTERÇOL CF 19/01/2019 17:00h MPAL. CEBRIÀ CALVET
SENIOR LLIÇA DE VALL CF 19/01/2019 16:30h MPAL. DE LLERONA
VETERANS PINEDA FS 19/01/2019 18:00h C.XAUBET PINEDA

Resultats de la setmana

Secció femenina
ESCOLA FEMENI DESCANS DESCANS
Secció masculina

Xarxes socials